Tábor 2017

Kosí potok
Všichni

Úvod

Tábor se uskuteční na tradičním místě na Kosím potoce v termínu 1. 7. - 16. 7. 2017. Jako každý rok bude tábor o týden předcházet stavěcí výprava a byli bychom velmi rádi, aby se na ní dostavili všichni budoucí účastníci tábora.

Pro letošní rok máme z administrativních důvodů limit 30-ti (z možných zhruba 40-ti) účastníků do 15-ti let. Z tohoto důvodu s přihlašováním a placením neotálejte, pořadí přihlášení je jedním ze zásadních faktorů, ovlivňujících splnění podmínek pro účast. Nejdůležitějším faktorem je však to, aby měl člen dostatečný počet devíti zubů, které se sbírají od října. Bližší informace o sběru zubů lze nalézt ve 27. čísle časopisu Jižan (dostupný na našich webových stránkách, v papírové podobě se rozdával na vánoční výpravě), nebo u vedoucích schůzek. Kolik má kdo zubů by v tuto chvíli měl vědět každý sám.

Odjezd a příjezd na letošní tábor také dozná změny. Příjezd bude v sobotu 1.7. v odpoledních hodinách, bude upřesněno, odjezd bude rozdělen na odjezd vlčat a světlušek a ostatních. Vlčata a světlušky budou odjíždět už v sobotu večer (čas bude upřesněn), skauti, skautky a starší osazenstvo zůstane až do úplného konce, tj. do okamžiku složení poslední bedny do skladu. Rozchod tedy budou mít až v neděli 16.7. v Plzni v brzkých odpoledních hodinách. Dřívější odjezd (pozdní příjezd) je možný jen vyjímatelně a je třeba ho nahlásit hlavnímu vedoucímu tábora (Petrovi) a to textovou formou, např. sms, email.

Pokud se to k vám ještě nedostalo, téma letošního tábora bude pravěk. Proto bude třeba pro navození správné atmosféry vybavit každého účastníka nějakým vhodným kostýmem.

Termíny

Tábor se uskuteční v termínu 1. 7. (So) - 16. 7. (Ne), pro vlčata a světlušky konec již 15. 7. (So) ve večerních hodinách

Odevzdání přihlášky do 31. 5.   do naplnění kapacity

Zaplacení účastnického poplatku do 31. 5.

Stavěcí výprava 23. - 25. 6. Více na detailu akce

Příjezd na tábor 1. 7. 14:00 - 15:00 na parkoviště (viz. mapa níže), kde proběhne předání přihlášek, léků a batohů

Návtěvní den 8. 7. 14:00 - 15:00

Odjezd pro vlčata a světlušky v sobotu 15. 7. mezi 17. a 18. hodinou. Skauti v neděli 16. 7. kolem 14. hodiny v Plzni - bude upřesněno

Poštovní adresa tábora

jméno a příjmení účastníka
            tábor 27. odd. Jižní kříž
            pošta Černošín

Táborový řád

Dostupný zde

Místo konání tábora

Mapa příjezdové cesty

Kliknutím na mapu bude otevřeno nové okno s interaktivní mapou

Přihlašování

Letos je jediná možnost závažného přihlášení prostřednictvím elektronického formuláře, jiná forma možná není.

Odkaz na přihlašovací formulář zde: Formulář na přihlášení

Pakliže byste s přihlašováním měli nějaké potíže, neváhejte se na nás obrátit, buď emailem, telefonem nebo osobně na schůzce, vedoucí schůzek vám s přihlášením pomohou, případně vás mohou přes chytrý telefon podle vašich instrukcí okamžitě přihlásit. Termín pro přihlášení je 31.5.2017!

Papírová přihláška, neslouží k závaznému přihlášení v tuto chvíli, ale je nutné ji odevzdat vyplněnou při příjezdu na tábor. Bez oficiální papírové přihlášky nemůžeme účastníka do 18-ti let na tábor přijmout!

Platba tábora

Tábor je možné zaplatit třemi způsoby:

1. Hotově na schůzce, případně na výpravě. Pokud budete vyžadovat v případě hotovostní platby příjmový doklad, samozřejmě vám ho vystavíme.
  2. Převodem na účet. V tomto případě použijte následující údaje pro platbu:
    Číslo účtu:  2800294499/2010 (Fio banka a. s.)
    Variabilní symbol: 27
    Zpráva pro příjemce: jméno dítěte
  3. Fakturou přes vašeho zaměstnavatele. V tomto případě nám zašlete následující údaje, podle kterých naše středisko vystaví fakturu a odešle ji vašemu zaměstavateli:
    Jméno zaměstnance
    Jméno dítěte
    Název firmy, sídlo firmy a IČO

Pokud váš zaměstnavatel bude vystavovat objednávku, na jejímž základě pak budeme vystavovat fakturu, použijte následující údaje:
    Junák - český skaut, středisko Stopa Plzeň, z. s.
    Americká 29, 301 00 Plzeň

Číslo účtu:  2800294499/2010 (Fio banka a. s.)

Cena tábora je 2700 Kč.

Doporučený seznam věcí

Doporučujeme využít tento seznam věcí. Dále chceme upozornit na možnost získání ešusu z našich rezerv. Není tedy nutné kupovat nový ešus, stačí se domluvit s vedoucím schůzek na jeho darování.