Schůzka Křimice

Sraz: Kousek od domu seniorů na adrese Plzeňská 95/61, 322 00 Plzeň 5-Křimice

Čas Srazu: v 15:55

Konec schůzky: kolem 18:00 na stejném místě jako sraz

Schůzka je zhruba na dvě hodiny během které máme nabitý program plný her ať už akčních na hřišti či poklidnějších v naší nové klubovně v Křimicích. Zároveň se děti na schůzkách dozví důležité informace o oddílu, skautingu, přírodě, chování se v přírodě atd. V případě špatného počasí jsme v již zmiňované klubovně. Na konci schůzky kolem 18:00 hodiny se vydáváme zpátky na místo srazu, kde si děti přebírají opět rodiče.

• Pokud vaše ratolest může chodit domů sama, kontaktujte o tom písemně vedoucího schůzky

Potřebné věci na schůzku: Přezůvky, pláštěnky, svačinu, pití, psací potřeby, blok na malování, zápisník na zapisovaní poznámek a důležitých informací, Nováčka nebo stezku, látkový šátek (Neskautský určený na hry!)

Kontakt na vedoucího schůzky: Matěj "Notes" Wintr (+420773052974, notes@skaut.cz)