První jarní

Místo:
osada Šukačka
Všichni
Sraz bude v pátek v 15:20 na hlavním vlakovém nádraží v Plzni, u sochy Hutníka. Rozchod bude v neděli v 16:20 tamtéž.  Společně se vypravíme vlakem do Klatov, kde se rozdělíme na 2 skupiny. První z nich, to jest skauti a roveři, bude pokračovat dále vlakem do zastávky ,,Hojsova Stráž - Brčálník", kde bude následovat pěší pochod asi 8,5 km, jehož cílem bude osada Šukačka, proto prosím, ať jsou děti vhodně oblečeny i na případné lesní cesty. Druhá skupina, tedy světlušky a vlčata, bude z Klatov pokračovat autobusem do zastávky ,,Čachrov, Javorná u rest." s přestupem v Běšinách. Odtud je bude čeka tříkilometrový pochod se stejným cílem jako u skautů. Prosíme tedy o důkladné zabalení věci do krosny, aby během pochodu dětem nic nepřekáželo.  V sobotu se vydáme na celodenní výlet k Zřícenině staré vápenky. V neděli, po náležitých rituálech spojených s opouštěním klubovny, sestoupíme zpět k zastávce ,,Čachrov, Javorná u rest.", kde nás nabere objednaný autobus a převeze nás do Klatov, kde sedneme do vlaku směr Plzeň.   Cena výpravy je 900 Kč. (Jídlo - 2*130 Kč, doprava - 240, ubytování - 300 Kč, rezerva - 100Kč)   Garant akce : Ostříž (705 005 846)   Kontaktní email: jiznikriz@skaut.cz   Prosím o nahlášení účasti či neúčasti odpovědí na e-mail nejpozději do soboty 16.3.!