Výprava pod stan

Datum:
Sobota, 18. Květen 2024 - Neděle, 19. Květen 2024
Vlčata a světlušky

Světlušky a vlčata se vypraví stanovat někam do přírody.

Zamíříme na naší novou střediskovou louku, kde se utáboříme a během dne budeme objevovat okolí Konstantinových Lázní a krásy tamější přírody. Bude to tedy víkend plný přírody, výhledů, skvělých zážitků.

Podrobnější informace se nacházejí v příloze, nicméně klíčové z nich zmíním ještě zde.

• Výprava je určená pro vlčata a světlušky (děti do 10 let věku včetně)
  • Společné stravování je zajištěno až od sobotní odpolední svačiny, takže nezapomeňte Vašemu dítěti zabalit sobotní oběd, který se bude dát sníst po cestě.
  • Věci zabalte prosím do dvou batohů. Jeden malý, kde bude oběd a pití, repelent, pláštěnka a ostatní věci na celodenní výlet. V druhém (větším) budou věci na spaní a na převlečení společně s jídelním náčiním. Tento batoh se odveze autem na místo, kde budeme tábořit, tudíž děti půjdou jenom s malým baťůžkem.
  • Z důvodu nakládání batohů je sraz a návrat je na parkoviště u Denisova nábřeží. Přesnou polohu najdete zde https://mapy.cz/s/kanesavota

Prosíme o nahlášení účasti (i neúčasti) vašich dětí nejpozději v úterý 14.5!

Cena výpravy = 300 Kč

Garant výpravy = Adam - 727 962 613