4. Výzva

Vlčata a světlušky

4. Výzva - Svět kolem nás

Od doby co jsme se naposledy reálně viděli už uplynul poměrně dlouhý čas.. Třeba se ti během té doby ale podařilo jet s rodiči někam na výlet. Najednou nejsou o víkendech skautské výpravy, tak si možná děláte častější rodinné výlety. Což je super, mohlo by to inspirovat ostatní, tak i samotné družiny či celý oddíl, kam se vypravit, až budeme moci.

1.- Napiš název místa či památky, která ti utkvěla v hlavě, když jste byli společně na výletě.. Máš i nějakou fotku? No výborně, připoj ji k textu! :-)

2.- Máš v hlavě místo či zemi, kam by ses rád/a podíval/a, ať už s rodinou na dovolenou či s oddílem na víkend? Zapiš jej, uděláme seznam míst a třeba se nám podaří na nějaké takové tvé vysněné podívat.

Pokud je to cizí země, zjisti, jakou řečí se tam mluví, nějaké zajímavosti. Klidně si k tomu přizvi na pomoc někoho z rodiny.  Společně si pak o tom na schůzkách povíme.

3.- Co ukazuješ návštěvě, která zavítá do tvého místa bydliště? Jaké budovy, památky, přírodní zajímavosti jsou v blízkosti tvého bydliště? Zkus přijít na takové, kam je v pohodě dojít pěšky i pro tebe :-) Napiš alespoň tři.