Tábor 2018

Všichni

Úvod

Tábor se uskuteční na tradičním místě na Kosím potoce v termínu 30. 6. - 15. 7. 2018. Jako každý rok bude tábor o týden předcházet stavěcí výprava a byli bychom velmi rádi, kdyby se na ní dostavili všichni budoucí účastníci tábora.

Pro letošní rok máme z administrativních důvodů limit 29 účastníků do 15 let. Jak jste již byli informováni, na tábor mohou jet jen ti nejlepší a proto všechny členy hodnotíme táborovými body za účast, snahu, iniciativu, úspěchy, přínos oddílu a za mimořádné zásluhy. Uzávěrka sbírání bodů je 20. května, tedy účast na výpravě do přírody je poslední možnost, jak nějaké body nasbírat.

Termíny

Tábor se uskuteční v termínu 30. 6. (So) - 15. 7. (Ne), pro vlčata a světlušky konec již 14. 7. (So) ve večerních hodinách

Odevzdání elektronické přihlášky do 21. 5.

Platba tábora do 11. 6.

Stavěcí výprava 22. - 24. 6. Více na detailu akce

Příjezd na tábor 30. 7. 14:00 - 15:00 na parkoviště (viz. mapa níže), kde proběhne předání přihlášek, léků a batohů

Návtěvní den 7. 7. 14:00 - 15:00

Odjezd pro vlčata a světlušky v sobotu 14. 7. mezi 17. a 18. hodinou. Skauti v neděli 15. 7. kolem 14. hodiny v Plzni - bude upřesněno

Poštovní adresa tábora

jméno a příjmení účastníka
            tábor 27. odd. Jižní kříž
            pošta Černošín

Táborový řád

Dostupný zde

Místo konání tábora

Mapa příjezdové cesty

Kliknutím na mapu bude otevřeno nové okno s interaktivní mapou

Přihlašování

Letos je jediná možnost závazného přihlášení prostřednictvím elektronického formuláře, jiná forma možná není.

Odkaz na přihlašovací formulář zde: Formulář na přihlášení

Pakliže byste s přihlašováním měli nějaké potíže, neváhejte se na nás obrátit, buď emailem, telefonem nebo osobně na schůzce, vedoucí schůzek vám s přihlášením pomohou, případně vás mohou přes chytrý telefon podle vašich instrukcí okamžitě přihlásit. Termín pro přihlášení je 21. 5. 2018!

Platba tábora

Tábor je možné zaplatit třemi způsoby:

1. Hotově na schůzce, případně na výpravě. Pokud budete vyžadovat v případě hotovostní platby příjmový doklad, samozřejmě vám ho vystavíme.
  2. Převodem na účet. V tomto případě použijte následující údaje pro platbu:
    Číslo účtu:  2800294499/2010 (Fio banka a. s.)
    Variabilní symbol: 27
    Zpráva pro příjemce: jméno dítěte
  3. Fakturou přes vašeho zaměstnavatele. V tomto případě nám zašlete následující údaje, podle kterých naše středisko vystaví fakturu a odešle ji vašemu zaměstavateli:
    Jméno zaměstnance
    Jméno dítěte
    Název firmy, sídlo firmy a IČO

Pokud váš zaměstnavatel bude vystavovat objednávku, na jejímž základě pak budeme vystavovat fakturu, použijte následující údaje:
    Junák - český skaut, středisko Stopa Plzeň, z. s.
    Americká 29, 301 00 Plzeň

Číslo účtu:  2800294499/2010 (Fio banka a. s.)

Cena tábora je 2700 Kč.

Doporučený seznam věcí

Doporučujeme využít tento seznam věcí. Dále chceme upozornit na možnost získání ešusu z našich rezerv. Není tedy nutné kupovat nový ešus, stačí se domluvit s vedoucím schůzek na jeho darování.