Sportovní den s Hiawathou

Rysi
Sobi
Jiné

Byli jsme pozváni spřáteleným oddílem Hiawatha na jejich sportovní den. Akce je určena pro skauty (děti starší 10 let) a mladší rovery. Cílem je se potkat s dětmi z jiných oddílů a užít si pěkný den hraním her a sportováním. Celá akce se bude konat v okolí Skvrňan a Křimic. Akce se koná v sobotu 13/4/2024Sraz je na zastávce Přední Skvrňany v 9:00. Následně se skupina přesune do Křimic na disgolfové hřiště u řeky. V průběhu dne dojde na opékání buřtů (každý si přinese svůj dle své chuti a přání).Plánovaný konec pro mladší je v 16:00 na zastávce Chebská. Další možností je pokračování večerního grilování pro rovery na naší klubovně v Křimicích. Prosíme pokud bude mít vaše ratolest zájem o akci, tak potvrďte její účast/ neúčast.Kontaktní osobou pro tuto akci je Amazonka (+420704103823)