Registrace 2019

Rádi bychom Vás informovali, že jako každý rok, je i letos zapotřebí uhradit registrační poplatek za členství v Junáku. Pro rok 2019 byla stanovena částka 900,-Kč  a je nutné ji do 23. ledna 2019 zaplatit. Pro sourozence je poplatek vždy s dalším placením o 100,- Kč nižší (1 dítě – 900 Kč; 2 děti – 1700 Kč; 3 děti – 2400 Kč). Způsob úhrady je možný výhradně jen v hotovosti, navíc prosíme o platbu částky přesně, máme jen omezené možnosti na vracení.

Jako minulý rok i letos používáme registrační formulář, který je třeba pro bezproblémovou registraci vyplnit. Je to pro nás důležité zejména pro udržování aktuálních dat v našem adresáři. Formulář lze letos vyplnit jen elektronicky. Pokud byste měli s vyplněním formuláře problém, můžete se obrátit na náš email jiznikriz@skaut.cz nebo na některého z vedoucích schůzek. Vedoucí schůzek za vás v případě potřeby mohou formulář vyplnit prakticky okamžitě prostřednictvím chytrého telefonu.

Odkaz na formulář: https://goo.gl/forms/xDGxBYgWsXT0EtEj1